Březen 2010

Don´t worry, it will be okay. Or not.

19. března 2010 v 0:59 | Keff |  Diary
O co jde?
Je tohle špatnej přistup? Je nebo ne?
V poslední době mi o nic nejde. Proč ztrácet čas přemýšlením, co bude lepší, když to stejně nemůžeme vědět? Proč ztrácet čas lítostí, když je zbytečná? Proč věnovat všechen čas tomu, aby jsme se v budoucnosti měli dobře, když můžeme každou sekundu umřít? Žijeme už teď, ne zítra.
Je mi jedno jestli je tohle špatný, zlý, dobrý, správný nebo šílený.

Momentálně je mi dost špatně... ale nejvíc mě děsí moje žíly. Co to sakra je? Jsou tak vystouplý... Nechápu to. Ani to, proč se sakra nevyspím, když mě ta nevyspanost už zabíjí. Nemůžu spát. Je tu strašný horko. Jako v pekle.
Bavím se představou, že jsem tikající bomba. Pocit v mojí hlavě by tomu odpovídal. Tiká a jakoby chtěla prasknout. A ty žíly.. Jestli někdo víte, čím to je, řekněte mi to. Prosím. Děsí mě to.

Čím mrtvější, tím větší má potřebu žít

16. března 2010 v 12:44 | Keff |  Diary
Po několika nedobrovolně probdělých nocích, v horečce ze spalující bolesti hlavy jsem tancovala mezi sněhovýma vločkama. V mikině a s cigaretou v ruce. Byl to úžasnej pocit......
Ještě ráno jsem byla v totálním psychu. Myslela jsem si mimo jiný, že umřu. Totiž že umírám. A ono ne. Nevím jak ten pocit popsat, ale když nemůžu tak dlouho spát, čekala bych něco jinýho. Nejsem ospalá. Oči se mi sice únavou zavírají a cítím se asi jak hodně starej člověk před smrtí, ale tím mám větší chuť žít. Mám chuť něco dělat.
Dokonce ani nemám chuť k jídlu, jak je mi špatně. Ale potřeba jíst nezmizela.
Cítím se fakt strašně divně.
Střídám obvyklý core s dubstep, dnb, tekk a podobně.
Tak trochu se nechápu, ale jenom tak tu sedět mě zabíjí. Chci něco dělat. Hned.